y
augustus 2019
  • vrijdag 30 augustus
  • Universiteit Antwerpen, Stadscampus, Lange Sint-Annastraat 7, Antwerpen
Jaarcongres met o.a. Johan Koppenol, Ineke Huysman, Evelyne Verheggen en Tom Laureys.
september 2019
  • zondag 1 september
  • Museum Swaensteyn, Herenstraat 101, Voorburg
Lezing over Constantijn Huygens met aansluitend rondleiding.
  • dinsdag 3 september
  • De Lindenberg, Ridderstraat 23, Nijmegen
Met Arnon Grunberg, Evert van der Zweerde en Heleen Murre-van den Berg.
  • donderdag 5 september
  • Zaal 019, Lipsiusgebouw, Cleveringaplaats 1, Leiden
Lezing met als titel 'Het mystieke getal. De Leidse prenten van 1610'.
  • woensdag 11 september
  • Tinbergenzaal, Trippenhuis, Kloveniersburgwal 29, Amsterdam
Feestelijke middag rondom de presentatie van de nieuwe literatuurgeschiedenis van Lotte Jensen en Rick Honings. Met o.a. Abdelkader Benali, Marita Mathijsen en Marleen de Vries.
  • woensdag 11 september
  • Spui25, Spui 25-27, Amsterdam
Themamiddag met Maarten Asscher, Ellen Deckwitz, Martin Sommer en Stephan Sanders.
  • zondag 15 september
  • Vredenburg 17 en Het Literatuurhuis, Utrecht
Speciale stadswandeling en presentatie van de heruitgave van 'Huisjes van kaarten'.
  • woensdag 18 september
  • Boon, Gent, België
Met o.a. Sarah Pearsall, Sarah Adams en Samia AL-Shayban.
  • donderdag 19 september
  • Spui25, Spui 25-27, Amsterdam
Met o.a. de presentatie van het gelijknamige boek.
  • zaterdag 21 september
  • Muzee Scheveningen, Neptunusstraat 90-92, Den Haag
Met Jan Bruggeman en Marja Geesink.
  • zaterdag 21 september
  • Koninklijke Bibliotheek, Prins Willem-Alexanderhof, Den Haag
Met o.a. Jean-Marc van Tol, Ingmar Vroomen en Ineke Huysman.
  • dinsdag 24 september
  • Spui25, Spui 25-27, Amsterdam
Met o.a. Jan Wim Buisman
  • donderdag 26 september
  • Stadsgehoorzaal, Breestraat 60, Leiden.
Met o.a. Onno Blom, Peter van Zonneveld en Karina Wolkers.
  • vrijdag 27 september
  • Aula van het Academiegebouw, Domplein 29, Utrecht
Afscheidscollege met aansluitend receptie.
oktober 2019
  • zondag 13 oktober
  • TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, Utrecht
Met o.a. Shirma Rouse, Lucas Hamming, Fik Meijer en Jet Steinz.
  • woensdag 16 oktober
  • De Krook, Miriam Makebaplein 1, Gent
Met o.a. Andrew Bricker, Johanna Ferket en Ivo Nieuwenhuis
november 2019
  • zondag 3 november
  • Bronbeek-Kumpulan, Velperweg 147, Arnhem
Met o.a. Willem van der Molen, Madelon Djajadiningrat en Alit Djajasoebrata.